V oblasti stavebního průmyslu, díky svým praktickým zkušenostem, dobře chápeme, že celek může mít výslednou hodnotu i toho nejmenšího procesního článku. Zaměstnanci FLASH Security s.r.o. jsou vždy proškolení a disponují potřebnými certifikáty. Současně dbáme o znalost konkrétního pracovního prostředí, kde je zaměstnancům bez vyjímek zajištěn seniorní kolega pro finální zaškolení.

Prvořadým cílem je spokojenost zákazníka, což je možné dokladovat referencemi z realizovaných zakázek. Nabízíme zajištění pracovníků dle konkrétních požadavků.
Svým zaměstnancům nabízíme individuální jednání, podporu kolektivu, možnost profesního růstu formou praktických školení a profesních certifikátů, v konkrétních případech zajišťujeme také ubytování a dopravu. Zajištění kvalitních pracovních podmínek je samozřejmostí.

 

DOPRAVNÍ STAVBY

Finální povrchové úpravy, pokládka železničních pražců, zednické práce, bourací a výkopové práce, pomocné stavení práce, dozor nad projíždějícími drážními vozy.

REKONSTRUKCE

Zednické práce, bourací a výkopové práce, štukatérské, obkladačské práce, benátské štuky, zateplení objektů, SDK příčky a podhledy, vymalování a úklid.

POMOCNÉ STAVEBNÍ PRÁCE

VÝKOPOVÉ PRÁCE